Nebankovní půjčky

15. července 2010 v 17:30

Nejlepši Nebankovní půjčky <- klik zde


Půjčka bez ručitele! Efektivní a seriózní jednání! Předčasné splacení možné! Rychlé vyplacení finančních prostředků v hotovosti! Možno zařídit i účelovou půjčku do 300000 Kč!

To jsou jen některé z atributů půjček, které nabízejí zejména nebankovní finanční společnosti svým potenciálním zákazníkům. Nebankovní půjčky už svým názvem jasně říkají, že se jedná o půjčky poskytované nebankovním subjektem, který se pohybuje výhradně v soukromém sektoru. Půjčku tedy neposkytuje klasická banka, ale jiný k tomu určený nebankovní subjekt, který má oprávnění k podnikání v této oblasti. Takový subjekt většinou dokládá serióznost, efektivnost a spolehlivost, dále nadprůměrnou "schvalitelnost" půjček a maximální ohled na individuální potřeby klientů. Občas deklaruje i to, že nepůjčuje pouze větším či menším společnostem, ale i důchodcům a ženám na mateřské.

Nebankovní půjčky jako taková se na rozdíl od půjček bankovních může pochlubit řadou privilegií. Ty mohou být nezřídka šité přímo na míru klientovi, jeho individuálním potřebám. Ostatně klient sám není "kádrován" jako u větších bankovních domů. Účel půjčky je u "nebank" v podstatě irelevantní. Nebankovní společnost vám půjčí jak na rozšíření podnikatelských aktivit, rekonstrukci domu, tak třeba i na krytí manka nebo splácení nájmu. Přesto nebankovní věřitelská společnost většinou trvá na pravdivém oznámení účelu, pro který si peníze půjčujete, jelikož to může sloužit ke stanovení úroku. Jeho výše bývá u menší nebankovní firmy záležitostí určité dohody s žadatelem.

Další výhodou je znatelně rychlejší a bezproblémovější vyřízení nebankovní půjčky. V zásadě tak lze učinit i telefonicky nebo pomocí internetu, kdy proběhne téměř okamžité vyhodnocení žádosti o půjčku (osobní schůzka poté je samozřejmě nutná u každé půjčky). Peníze klient teoreticky obdrží i do několika hodin od podání žádosti. Praktickou výhodou je jistě i to, že většinu vyřídí v pohodlí domova, aniž by se musel mačkat ve frontě v bance. Nebankovní instituce mají otevřeno non-stop. Navíc jich je nepoměrně více než bank, a tedy žadatel má větší možnost volby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Financial Situation Financial Situation | Web | 4. září 2012 v 6:30 | Reagovat

Mám moc peněz. Požádejte si o finance od soukromého investora. Podívám se na vaši poptávku. Buďte ale podrobní a napište mi všechno o vás. Potřebuj každý detail. Udělejte to ještě teď. Klikněte na odkaz "WEB" vedle mého jména nebo navštivte:   http://www.bleskovepujcky.cz/pozadat/

2 Pujcky-Liberec.cz Pujcky-Liberec.cz | Web | 29. října 2012 v 22:58 | Reagovat

Půjčky Liberec 10-150tis. pro zaměstnance, podnikatele. Půjčky s doložením příjmu nebo ručením nemovitostí vyřídíte online na www.pujcky-liberec.cz ... bez poplatku pžedem. Záznam v registrech nevadí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama